Program 2019

Program Saptamanal

Luni

10:00 Power ABS cu Cristina

18:00 Gimnastica Copii cu Adela (S2)

18:00 Interval Training cu Beatrice (S1)

19:00 Bosu cu Beatrice(S1)

19:00 TRX Pilates cu Victoria (S1)

19:00 Cycling cu Ruxandra

20:00 Yoga Life cu Ana Marin (S1)

20:00 Cycling cu Constantin

20:00 Aqua Fit cu Victoria

Marti

18:00 Circuit cu Victoria (S1)

19:00 ABT cu Victoria (S1)

19:00 Cycling cu Constantin

19:00 Kyokushin cu Vali (S2)

20:00 Athletic Training cu Constantin (S1)

20:00 Kyokushin cu Vali (S2)

Miercuri

10:00 Pilates cu Ionela Spinu

18:00 Gimnastica Copii cu Adela (S2)

18:00 Zumba cu Cristina (S1)

19:00 Energy Yoga cu Loredana(S1)

19:00 TRX Training cu Beatrice Andreea (S2)

19:00 Cycling cu Ruxandra

20:00 BOSU cu Beatrice Andreea (S1)

20:00 Cycling cu Liviu

Joi

18:00 Pump it cu Constantin (S1)

19:00 Pilates cu Victoria (S1)

19:00 Cycling cu Ruxandra

19:00 Kyokushin cu Vali (S2)

20:00 Athletic Training cu Constantin (S1)

20:00 Kyokushin cu Vali (S2)

20:00 Aqua Fit cu Victoria

Vineri

10:00 Total Body Workout cu Victoria

18:00 ABT cu Constantin (S1)

19:00 Zumba cu Cristina (S1)

19:00 TRX cu Constantin (S2)

20:00 Power Abs cu Cristina (S1)

20:00 Cycling cu Ruxandra

Sambata

10:00 Cycling cu Constantin

11:00 Pilates cu Victoria (S1)

12:00 Aqua Fit cu Victoria

Duminica

11:00 Cycling cu Liviu

12:00 Power Abs cu Liviu

*Happy Gym, Autoaparare si Aqua Gym nu fac parte din abonamentele de aerobic, se platesc separat.

IMPORTANT :Clientii clubului trebuie sa anunte anularea rezervarilor efectuate la cursurile de Cycling cu minim 3 ore inainte de inceperea cursului. Abonatii care nu anuleaza in timp util, vor plati la receptia clubului o taxa de 15 lei la urmatoarea utilizare a cardului.

 

Fitness, Kinetoterapie, Bazin inot,Cursuri Initiere Inot copii si adulti

Luni - Vineri Sambata Duminica
07:00 - 23:00 09:00 - 21:00 09:00 - 19:00

 

Masaj

Se programeaza cu o zi inainte la (031) 438.19.02 / 0758.07.77.04.

acum pe Google Play